“MİMARLIĞA MERHABA” Hediyesi (Binat İletişim&Danışmanlık)’tan…

Binat İletişim & Danışmanlık’ın geçen yıl Mayıs ayında başlattığı ve ilkini İstanbul Teknik Üniversitesi’nde gerçekleştirdiği; mimarlık ve iç mimarlık eğitimine yeni başlayan öğrencileri basılı ve çevrimiçi yayınlar ile tanıştırmayı amaçlayan “Mimarlığa Merhaba” projesi bu yıl programa eklenen yeni okullar ile devam ediyor.

Sponsor firmaların katkılarıyla Türkiye’deki tüm okullara ulaşmayı hedefleyen Mimarlığa Merhaba projesi kapsamında Mimarlık Bölümü birinci sınıf öğrencilerine mimarlık kültüründe önemli bir yeri olan BETONART ve Arredamento Mimarlık dergileri hediye ediliyor. Projeye seminerler, sunumlar, atölye çalışmaları gibi etkinlikler eşlik ediyor.

2018 yılının ilk Mimarlığa Merhaba etkinliği ise 28 Şubat 2018 tarihinde PETRA The Flooring Co. sponsorluğunda Ankara’da Gazi Üniversitesi’nde gerçekleşti. Mimar, akademisyen Ferhan Yalçın’ın mimarlık eğitiminde yayınların ve informel çalışmaların önemini anlattığı kısa sunumunun ardından öğrencilere BETONART’ın bez çantaları içinde 4’er adet dergi hediye edildi.

Mimarlığa Merhaba, 5 Mart 2018 tarihinde Bursa Beton ve Bursa Çimento sponsorluğunda Uludağ Üniversitesi’nde; 13 Mart 2018 tarihinde İstanbul Kültür Üniversitesi’nde Mayıs ve Nisan aylarında ise İTÜ, YTÜ ve MSGSÜ’de gerçekleşecek.

Mimarlığa Merhaba’yı sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz:

Twitter: @mimarlikmerhaba
Facebook: Mimarlığa Merhaba
Instagram: mimarligamerhaba

#mimarligamerhaba

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s