11 Okul’da 1500 Öğrenci (BETONART) ve (Arredamento Mimarlık) Dergileriyle “MİMARLIĞA MERHABA” Dedi!

bi_özet - Sektörel Gündemin Özeti

Binat İletişim & Danışmanlık’ın 2017 yılının Mayıs ayında başlattığı ve ilkini İTÜ’de gerçekleştirdiği “Mimarlığa Merhaba” projesi 2018 Bahar döneminde Türkiye’nin çeşitli şehirlerinden 11 okulda 1500’den fazla öğrenciye ulaştı.

Mimarlık ve iç mimarlık eğitimine yeni başlayan öğrencileri başta basılı ve dijital mimari yayınlar olmak üzere yaz okulları, atölye çalışmaları, öğrenci buluşmaları gibi informel çalışmalarla tanıştırmayı amaçlayan Mimarlığa Merhaba projesi kapsamında, birinci sınıf öğrencilerine mimarlık kültüründe önemli bir yeri olan BETONART ve Arredamento Mimarlık dergileri hediye edildi. Projeye önemli mimarların katılımı ile seminerler, sunumlar, atölye çalışmaları gibi etkinlikler eşlik etti.

Sponsor firmaların katkılarıyla Türkiye’deki tüm okullara ulaşmayı hedefleyen Mimarlığa Merhaba; bu dönem içinde Gazi Üniversitesi, Uludağ Üniversitesi, İstanbul Kültür Üniversitesi, Arel Üniversitesi, MEF Üniversitesi, Abdullah Gül Üniversitesi, Sakarya Üniversitesi, Yakın Doğu Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi ve Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’ne konuk oldu.

2018 yılının ilk Mimarlığa Merhaba etkinliği 28 Şubat 2018 tarihinde Petra The Flooring Co. sponsorluğunda Ankara’da Gazi Üniversitesi

View original post 271 kelime daha

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s