(Mimarlığa Merhaba) “Tasarım Kulübü Sektörlerle Buluşuyor” Etkinliğindeydi!

bi_özet - Sektörel Gündemin Özeti

Eskişehir Teknik Üniversitesi Tasarım Kulübü’nün bu yıl beşincisini düzenlendiği “Tasarım Kulübü Sektörlerle Buluşuyor” etkinliği 22-23 Şubat 2020 tarihlerinde Eskişehir’de gerçekleşti. Binat İletişim&Danışmanlık tarafından VitrA desteğiyle düzenlenen “Mimarlığa Merhaba” da etkinliğin son oturumunda öğrencilerle buluştu. 

Mimarlık, içmimarlık, endüstriyel tasarım, moda tasarım ve grafik gibi bölümleri bir araya getirerek interdisipliner çalışma ortamına hazırlanmayı ve fakülte öğrencilerinin sanat çerçevesinde sosyal çevre kazanmalarını amaçlayan Eskişehir Teknik Üniversitesi Tasarım Kulübü’nün düzenlendiği Tasarım Kulübü Sektörlerle Buluşuyor etkinliği 22-23 Şubat 2020 tarihlerinde YDYO Konferans Salonu’nda gerçekleşti.

Etkinlik, Eskişehir Teknik Üniversitesi öğrencilerinin yanı sıra birçok üniversitenin mimari ve tasarım alanındaki öğrencilerinden de yoğun bir ilgi gördü. Etkinlik boyunca yaratıcı disiplinlerden alanında öncü konuklar “Biz kimiz? Sektörde tasarım hangi durumda? Girişimci ve yaratıcı disiplinler hangi disiplinlerle iş birliği içerisinde? Farklı disiplinlerle birlikte çalışmalarımızı nasıl yürütüyoruz?” gibi sorulara dair görüşlerini paylaştı. İzleyiciler de soru ve görüşleriyle katkıda bulundu. Etkinlik fuaye alanında ise farklı okullardan öğrenciler, organizasyon ekibi ve konuşmacılar…

View original post 91 kelime daha

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s